Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 59 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 61 Voip Destek - Profile for member Calixtus
Voip Turkiye - Voip Destek
Ekim 02, 2023, 02:34:01 ÖÖ *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Voip Destek
 
  Ana Sayfa Yardım GoogleTagged Giriş Yap Kayıt  
  Mesajları Göster
Sayfa: [1]
1  Asterisk - Ser - OpenSer - Freepbx .... / Asterisk / Elastix Ayarlamaları! : Mayıs 29, 2012, 22:12:31 ÖS
Elastix kurulumunu tamamladım. PBX olarak ayarladığım makine sorunsuz çalışıyor. Ancak millenicom firması ile çalışıyorum. Telefon numarası tahsis edildikden sonra Proxy ve Prefix numaraları alındı.

Ama Trunk ayarlarını yapamıyorum. Hiçbir şekilde bağlantı kuramadım. Araştırdığım yerlerde trunk eklerken, birkaç materyal vardı. Kullanıcı adı vs... ve server adresi istediği kısmı çözemedim.

Bu prefix ve proxy'ler nereye eklenecek?
Sayfa: [1]
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!