Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 59 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 61 Sayfayı Yazdır - 3CXPHONESYSTEM

Voip Turkiye - Voip Destek

Gateway - Ata - Ip Phone Fxs - Fxo => Diger Gateway Ip Phone => Konuyu başlatan: speed60 üzerinde Ekim 22, 2009, 22:04:04 ÖSKonu Başlığı: 3CXPHONESYSTEM
Gönderen: speed60 üzerinde Ekim 22, 2009, 22:04:04 ÖS
Merhaba

Çalıştığım iş yerinde 1 pc' ye 3cxphonesytem7.1 free sip server yazılımını kurdum. network altında pc lerede 3CXVoIPClient7 yazıılımını kurdum tüm ayarları yaptım ses kalitesi mükemmel,   20 adet şubemde  ZyXEL p2602HWL-D1A modemler var ve tüm sip ayarlarını ve phone ayarlarını yaptım her şubeme 2 adet anolag telefon hattı verdim mükemmel bir şekilde çalışıyorlar. sormak istediğm 1-) elimde 1 adet audiocodec MP114 var bunu pc ye ne şekilde bağlamam gerekir ki hem yerel networkdaki pc ler hemde şubelerimdeki telefon hatları merkezim üzerinden dış hat numarasını çevirip dışarı çıkabilsinler.
2-) 3cxphonesystem server yazılımının kurulu olduğu pc ye herhangi bir donanım bağlamam gerekirmi( dış hattı audiocodec bağlayıp FXS portunu pc deki modeme bağlamam yetermi.
3-) veya sadece dış hattı modeme bağlarsam audiocodec cihazını bağlamadan 3cxphonesystem üzerinde ne gibi tanımlama yapmam gerekir.
bilgisi olanlara ve ya önerileri olanlara şimdiden teşekkürler.