Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 59 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 61 Sayfayı Yazdır - Elastix Ayarlamaları!

Voip Turkiye - Voip Destek

Asterisk - Ser - OpenSer - Freepbx .... => Asterisk => Konuyu başlatan: Calixtus üzerinde Mayıs 29, 2012, 22:12:31 ÖSKonu Başlığı: Elastix Ayarlamaları!
Gönderen: Calixtus üzerinde Mayıs 29, 2012, 22:12:31 ÖS
Elastix kurulumunu tamamladım. PBX olarak ayarladığım makine sorunsuz çalışıyor. Ancak millenicom firması ile çalışıyorum. Telefon numarası tahsis edildikden sonra Proxy ve Prefix numaraları alındı.

Ama Trunk ayarlarını yapamıyorum. Hiçbir şekilde bağlantı kuramadım. Araştırdığım yerlerde trunk eklerken, birkaç materyal vardı. Kullanıcı adı vs... ve server adresi istediği kısmı çözemedim.

Bu prefix ve proxy'ler nereye eklenecek?