Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 59 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 61 Sayfayı Yazdır - sip abonede/trunk arama düzensizliği.acill!!!

Voip Turkiye - Voip Destek

Gateway - Ata - Ip Phone Fxs - Fxo => Audiocodes => Konuyu başlatan: volkan05 üzerinde Ocak 05, 2012, 22:56:26 ÖSKonu Başlığı: sip abonede/trunk arama düzensizliği.acill!!!
Gönderen: volkan05 üzerinde Ocak 05, 2012, 22:56:26 ÖS
Merhaba arkadaşlar sorunu açıklayayım hemen..iki lokasyon var bunlardan birinde audiocodes fxs diğer lokasyonda ıp tabanlı santral var,modemleri vpn yaptıntan sonra audiocodes ve santral ayarlarını  zar zor yaptıktan sonra görüşme yapılıyor ancak aramalarda düzensizlik var bir lokasyonda diğer tarafı ararken bazı zamanlar hata tonu alınıyor,bazı anlarda 6-7 sefer arıyoruz üsüste bazen 10-sefer üsüste arayamıyoruz,bunun nedeni ne olabilir hangi ayarları oynamam gerek tavsiyeleriniz ve önerileriniz olursa çok sevinicemmm...