Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 59 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/voipdestek.com/Sources) is not within the allowed path(s): (/home/voipdestek/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/php5/lib/:/usr/local/php5/include/) in /home/voipdestek/domains/voipdestek.com/public_html/Settings.php on line 61 Sayfayı Yazdır - pap2t ile pap2-Na arasındak fark ne?

Voip Turkiye - Voip Destek

Gateway - Ata - Ip Phone Fxs - Fxo => Linksys => Konuyu başlatan: maximum üzerinde Şubat 08, 2009, 14:49:27 ÖSKonu Başlığı: pap2t ile pap2-Na arasındak fark ne?
Gönderen: maximum üzerinde Şubat 08, 2009, 14:49:27 ÖS
 ben müşterilerime linksys pap2t kullanıyorum ancak cihaz ararken pap2-Na cihazını gördüm cihazları sordum kimisi bu iki cihaz aynı diyor kimisi de eski model diyor pap2-Na cihazı pap2t ye göre daha ucuz aradaki fark ne onu söyleyebilirmisiniz pap2-Na alsam sorun yaşarmıyım,bilgi verebilirmisiniz.


Konu Başlığı: Ynt: pap2t ile pap2-Na arasındak fark ne?
Gönderen: kokanak üzerinde Şubat 11, 2009, 12:37:15 ÖS
İki Cihaz arasındaki Başlıca fark Pap2-Na serili ürünlerin daha fazla ısınmasıdır.

Bunun dışında iki cihazda sadece tek port üzerinden g729 çalıştırır diğer kanal kullanıldığında g711'e döner.

Fiziksel olarak dış görünüşü ve ledlerin şekilleri ayrıdır. Kullanımı ve yazılımı ise aynıdır.

Voip Destek Ekibi